Tvorba loga a propagačních tiskovin v Praze


Vytvoříme Vám logo na míru v Praze nebo Berouně

Logo je srdcem vizuální identifikace. Právě od něj začíná konstrukce celé strategie společnosti, a proto je to nejdůležitější prvek. Dokonalé logo je nadčasové, snadno zapamatovatelné, odráží ducha a charakter společnosti. První etapou tvorby loga je vždy rozhovor s klientem, který je potřebný na poznání jeho vize a očekávání. Je také třeba znát odpovědi na mnohé další otázky, například o typu a charakteru, politice společnosti a její cílech. Při tvorbě loga na míru vyvíjíme maximální úsilí, abychom zajistili, že logo, které navrhneme se stane perfektně rozpoznatelným znakem kvality Vašich produktů nebo služeb. Využití služeb naší společnosti pro profesionální tvorbu loga a tvorbu reklamních předmětů, které budou prezentovat a vizualizovat Vaši firmu, je v jistém smyslu zárukou, že úspěch bude dosaženo. Spolu s tvorbou loga vám umíme nabídnout vytvoření kompletní firemní identity jako tvorba katalogu, tvorba brožury, tvorba letáků a tvorba reklamních předmětů.


Vytváříme loga, které splňují principy designu a estetiky

Naším úkolem je tvorba loga online, které skryje ve své podobě myšlenku spojenou s názvem, činností nebo detailem tohoto v čem se realizujete. To je důvod, proč byste měli svěřit tvorbu firemního loga naší společnosti. Náš tým grafických designérů pro vás vytvoří logo profesionálním způsobem, díky čemuž vás zákazníci budou moci jednoznačně identifikovat. Jsme reklamní agentura působící na trhu od roku 2011. Specializujeme se na vytváření profesionálního obrazu firem na internetu včetně tvorby loga Praha a tvorby loga Beroun. Máme silné a stabilní postavení v odvětví tvorby log a naše portfolio zahrnuje stovky projektů realizovaných pro malé i velké organizace. Celkem jsme vytvořili více než 883 webů, 78 eshopů, 376 log a firemních identit. Jsme vám k dispozici 365 dní v roce. Naše know-how a vysoká kvalita projektových služeb znamená, že nám důvěřovali stovky klientů, se kterými máme dlouhodobé obchodní vztahy. Staráme se o dobrou atmosféru spolupráce - náš tým sestává z pozitivních lidí, kteří jsou vždy připraveni nabídnout jedinečné řešení přizpůsobené potřebám Vašeho podnikání.

Chcete posunout Vaši online prezentaci?
Sestavíme Vám nabídku na míru!
Máte dotaz?

Tvoříme webové stránky a eshopy

Garantujeme

Zobrazit reference

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

883 spuštěných webů

Navrhli jsme a spustili několik stovek úspěšných webů. S každou zakázkou se posouváme kupředu.

78fungujících eshopů

Provozujeme několik desítek vlastních eshopů. Zpracovali jsme více než 17 000 objednávek v hodnotě přes 31 mil. Kč.