Garance dosažení obratu


Garantujeme návratnost Vaší investice. Samozřejmě za předpokladu aktivní spolupráce, součinnosti a společného plnění plánu.

  • Stanovení cílů eshopu
  • Sestavení plánu a propagace
  • Plnění jednotlivých bodů
  • Vyhodnocování prodeje
  • Dosažení cílů


Stanovení cílů e-shopu

Prodej eshopu patří mezi portfolio našich služeb. Prodáme vám ověřený eshop a pomůžeme Vám s jeho správou.  No zcela prvním krokem při tvorbě e-shopu, jako snad při každém internetovém projektu, by mělo být určení cíle. Cílem internetového obchodu je prodávat, ale to Vám při jeho tvorbě nestačí. Je třeba se na cíl celého projektu podívat trochu detailněji. Cíl se může při tvorbě nového a předělávání existujícího online obchodu lišit, protože při novém obchodě začínáte prakticky od nuly, zatímco při již fungujícím eshopu se můžete "odpíchnout" od toho, co již víte. S námi se žádných výzev nemusíte obávat, pomůžeme Vám při Vaší cestě mít ziskové eshopy. Naše společnost disponuje cennými a dlouholetými zkušenostmi v různých segmentech e-commerce především v těchto oblastech: tvorba webu, tvorba eshopu, prodej eshopu. Také poradíme, jak vydělat peníze na internetu.

 

Sestavení plánu a propagace

Při provozu internetového obchodu byste měli mít sestavený plán a pracovat na neustálém zlepšování, posouvat se dál a dobrými rozhodnutími překonávat Vaši konkurenci. Měli byste se zaměřit na marketing a propagaci Vašeho eshopu, zvyšovat povědomí o Vaší značce a přivádět na web více a více potenciálních zákazníků. Stále bude co vylepšovat a je jen na Vás, kolik úsilí a prostředků do této činnosti vložíte. Je naším úkolem Vám se všemi těmito činnostmi pomoci. Nevíte, jak vybrat dodavatele pro eshop? Dodavatelé pro eshop jsou nezbytností pro Vaše fungující eshopy. Sdružujeme pro Vás jenom ověření velkoobchodní dodavatelé, kteří mají zboží digitalizované, a tedy připraveno pro import do Vašeho e-shopu. Formy spolupráce s nimi většinu zahrnují dropshipping, přeposílání objednávek a velkoobchod.

 

Plnění jednotlivých bodů

Ověřené eshopy a jejich provoz si jako každé jiné podnikání vyžaduje důslednou přípravu. Nač si třeba dát při provozu e-shopu pozor, jaké povinnosti třeba dodržet? Kterým oblastem byste měli věnovat pozornost, pokud se chcete přiblížit ke kvalitním e-shopem? To jsou všechno otázky, které jsou důležité si položit, pokud chcete spolu s námi vybudovat zaběhnuté eshopy. Garantujeme Vám návratnost investice za předpokladu společného splnění plánů a aktivní spolupráce.

 

Vyhodnocování prodeje

Při každém e-shopu nebo silně konkurenčním segmentu je vyhodnocování prodeje nezbytností. Webová analytika Vám jako majiteli e-shopu pomůže e-shop lépe řídit. Usnadní Vám totiž leckterá rozhodnutí, až budete přemýšlet, do čeho nasypete peníze, nebo jakou oblast svého online podnikání budete optimalizovat. Zavedené eshopy potřebují, aby jejich data byla vyhodnocovány, jinak budete při jakýchkoliv strategických a byznysových rozhodnutí jen slepě bloudit.

 

Dosažení cílů

Nevíte, jak vydělat peníze co nejrychleji bez velkých výdajů? Přivýdělek prodejem zboží přes eshop je ideální forma, jak začít podnikat z domu. Naše eshopy k prodeji jsou vždy důkladně ověřovány. Každý projekt (nejen e-shop), který začíná však, vyžaduje množství práce, trpělivost a vytrvalost. Rozběh internetového obchodu není lehký, a proto musíte mít u sebe ty správné lidi. Správně stanoveny krátkodobé a dlouhodobé cíle pomohou. Je to kontinuální práce i kvůli tomu, že internet a technologie se neustále vyvíjejí. Takže pokud si vše pečlivě naplánujete a budete se držet našich cenných rad určitě Vás nemine úspěch ve světě online podnikání.

Chcete posunout Vaši online prezentaci?
Sestavíme Vám nabídku na míru!
Máte dotaz?

Tvoříme webové stránky a eshopy

Garantujeme

Zobrazit reference

Nezavázná konzultace


Volejte denně od 11:00 do 18:00. Společně probereme Vaši představu o eshopu a nabídneme nejvýhodnější řešení.


OD ROKU 2011

Tvoříme webové stránky, provozujeme internetové obchody a prodáváme zboží za MO i VO ceny.

883 spuštěných webů

Navrhli jsme a spustili několik stovek úspěšných webů. S každou zakázkou se posouváme kupředu.

78fungujících eshopů

Provozujeme několik desítek vlastních eshopů. Zpracovali jsme více než 17 000 objednávek v hodnotě přes 31 mil. Kč.